MTB Endustriyel

HakkımızdaMTB

Hakkımızda

Endüstriyel temizlik ve özel yağlayıcılar grubu olarak hizmet veren MTB Endüstriyel, mükemmeliyetçi hizmet ve kalite anlayışıyla sektörün lider markalarıyla çalışmaktadır. Diversey ve Rocol olmak üzere    MTB Endüstriyel, Manisa’nın ve Ege Bölgesi’nin endüstriyel özel yağlayıcılarını, temizlik ürünleri ve hijyen sistemleri ihtiyaçlarını karşılıyor.

Şirketimiz kimyasalları; makineleri ve sürdürülebilirlik programını etkin bir şekilde entegre eden özel yağlayıcılar, temizlik ürünleri, sistemleri ve hizmetlerinden oluşan devrimci teknolojilere sahiptir.

Her işte müşterilerimizin ihtiyaçlarını odağımıza alıyoruz. Ürünlerimiz ile müşterilerimizin işletmelerini koruyor; verimliliğin artırılmasına, toplam işletme maliyetlerinin düşük tutulmasına ve markalarının korunmasına katkıda bulunuyoruz.

MTB Endüstriyel geniş ürün yelpazesiyle farklı sektörlerdeki, sektörün önde gelen firmalarına hizmet ediyor. Hastaneler, oteller, restoranlar, okullar, üretim tesisleri, spor merkezleri de dahil olmak üzere çeşitli sektörlere hizmet veriyoruz.

Sektördeki istikrarlı büyümesini devam ettirmeyi hedefleyen MTB Endüstriyel, alanında uzmanlaşan güçlü kadrosuyla endüstriyel temizlik ürünleri ve spesifik yağlayıcılarıyla adından söz ettiriyor.

Adult cleaner maid woman with uniform cleaning corridor pass floor
cleaning-machine-washing-the-floor-in-a-shopping-m-2021-08-26-16-21-48-utc
Special machine ice harvester cleaning the ice rink